Usage of organizational portal design

کاربرد طراحی پورتال سازمانی

مدیریت اسناد و فایل ها

توانایی آپلود انواع فایل های کسب و کار شما, جستجوی سریع و پیشرفته, ویرایش دسته بندی ها و دادن دسترسی های مشخص به کارمندان و کاربران خود در پورتال برای بهبود روند سازمانی خود.

مدیریت اطلاعات و داده ها

اگر اطلاعاتی در سازمان و شرکت شما به دست می آید که نیاز به ذخیره و به روز رسانی داشته باشد، این ویژگی در پورتال این امکان را به شما میدهد. همچنین توانایی ایجاد دسترسی مورد نیاز به کارمندان و کاربران را خواهید داشت.

گزارش ساز

یکی از پرکاربردترین ویژگی های پورتال ها، گزارش کار است چرا که توانایی اتصال پایگاه داده یا نرم افزارهای پرسنلی و حسابداری به پرتال سازمانی شما را دارد. در نتیجه ایجاد انواع گزارش کار میتواند روند کار های سازمانی شما را سرعت ببخشد.

رزرواسیون

این ویژگی در طراحی پورتال سازمانی توانایی رزرو اتاق کنفرانس, سالن های نمایش, وقت جلسات با مدیران و موارد دیگر را خواهد داشت.

گردش کار

این ویژگی توانایی ایجاد فرایند های گوناگون با کاربر و کارمند های شما را ایجاد میکند.

تالار گفتگو

یکی از کلیدی ترین کاربردهای پورتال سازمانی این است که به اشخاص مختلف میتوانند در مورد موارد و مسائل گوناگون گفتگو کنند.

Website tariffs and costs

هزینه طراحی پورتال سازمانی

قیمت ها با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر هستند

پکیج 1
25 روزه
9.500.00

با انتخاب این پکیج امکاناتی بسیاری را دریافت خواهید کرد. مانند: درباره ما, طراحی ریسپانسیو صفحات (قابلیت استفاده در تلفن همراه), برنامه ملاقات با مسئو لین سازمان, بخش ثبت انتقادات و پیشنهادات, آرشیو رویداد ها, ایجاد دستور العمل ها, اطلاعات تماس واحد ها و موارد بسیار دیگر که به نظم دهی کار ها و خدمات شما کمک میکند.

پکیج 2
35 روزه
16.600.000

پکیج دوم در طراحی پورتال سازمانی, نه تنها امکانات کامل پکیج اول را دارد, بلکه مجموعه امکانات کاربردی دیگر را نیز ارائه میکند. مانند: تور مجازی سازمان, بخش مشاوره و تحقیقات, مرکز دانلود ها, مناسبت های تقویمی, رتبه ها و مقام های سازمانی, اخبار, توانایی لینک شدن به پرتال های استانی و موارد بسیار دیگر.

پکیج 3
45 روزه
32.500.000

اگر به دنبال امکانات کامل در طراحی پورتال میگردید, پکیج شماره 3 تمامی امکانات پکیج های 1 و 2 را به اضافه امکاناتی دیگر داراست. امکاناتی که به جزئیات و جوانب گوناگون توجه کرده است. مانند: شفافیت سازمانی, مراحل درخواست و صدور مجوز, ارتباط مستقیم با مدیرکل, گالری ویدئویی, اینفوگرافیک ها, مصوبات, میز خدمات الکترونیکی غیر حضوری, گفتگوی متنی آنلاین و موارد بسیار دیگر.

سفارش خود را به طراحان ایرانیان بسپارید

شرکت بزرگ یا کوچک, سازمان دولتی یا غیر دولتی هر کدام به نظم و سرعت در انجام امور نیازمند هستند. هر موسسه و یا شرکت خدماتی, نیازمند بهبود روابط b2b یا b2c خود است. هیچ روشی به اندازه داشتن یک پورتال سازمانی نمیتواند به نظام بخشی کار شما کمک کند. ما در این راه نه تنها با رائه یک طراحی پرتال سازمانی حرفه ای در کنار شما هستیم, بلکه برای پیشرفت در کارتان و ایجاد تغییرات در آینده کسب و کارتان، بستری را فراهم خواهیم کرد تا به راحتی طراحی خود را گسترش دهید.

آخرین نمونه کار ها

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم

صادرات خرمای گیلدا
صادرات خرمای گیلدا
ایران سرباره
ایران سرباره
تامین سرمایه ملت
تامین سرمایه ملت
دادآتش سپاهان
دادآتش سپاهان

مشاوره رایگان با طراحان ایرانیان

شما با چالش‌هایی برای توسعه کسب و کار خود روبرو هستید. ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن‌ها داریم. با ما تماس بگیرید.

مقالات آموزشی

مقالات آموزشی شرکت طراحان ایرانیان در حوزه های طراحی سایت، سئو و بازاریابی آنلاین به صورت رایگان در اختیار شماست.

ساخت کانال یوتیوب
ساخت کانال یوتیوب

در دنیای دیجیتال مارکتینگ توجه به سوشال مدیا بسیار بالا است. نه تنها باید یک طراحی سایت اختصاصی داشته باشیم و به نکات سئو توجه کنیم, بلکه پست ...

بیشتر
سئو سایت فروشگاهی؛ کلمات کلیدی
سئو سایت فروشگاهی؛ کلمات کلیدی

پس از آنکه سفارش طراحی سایت فروشگاهی خود را تحویل میگیرید باید با توجه به نکات سئو به بهینه سازی سایت خود توجه کنید. برای افزایش فروش خود ...

بیشتر
سایت مپ چیست؟
سایت مپ چیست؟

زمانی که سفارش طراحی سایت را میدهید حواستان به داشتن سایت مپ باشد. برای سایت های شرکتی و سازمانی و طراحی سایت فروشگاهی که صفحات زیادی دارند واجب ...

دانیال خانی آبادی
بیشتر
طراحی ساختار سایت؛ راهنمای آموزشی
طراحی ساختار سایت؛ راهنمای آموزشی

طراحی سایت مانند یک ساختمان نیاز به پایه و ساختار اصلی دارد. طراحی ساختار سایت توضیح کاملی از سایت شما است و اگر سایت را یک ساختمان درنظر ...

بیشتر
×