Usage of organizational portal design

کاربرد طراحی پورتال سازمانی

مدیریت اسناد و فایل ها

توانایی آپلود انواع فایل های کسب و کار شما, جستجوی سریع و پیشرفته, ویرایش دسته بندی ها و دادن دسترسی های مشخص به کارمندان و کاربران خود در پورتال برای بهبود روند سازمانی خود.

مدیریت اطلاعات و داده ها

اگر اطلاعاتی در سازمان و شرکت شما به دست می آید که نیاز به ذخیره و به روز رسانی داشته باشد، این ویژگی در پورتال این امکان را به شما میدهد. همچنین توانایی ایجاد دسترسی مورد نیاز به کارمندان و کاربران را خواهید داشت.

گزارش ساز

یکی از پرکاربردترین ویژگی های پورتال ها، گزارش کار است چرا که توانایی اتصال پایگاه داده یا نرم افزارهای پرسنلی و حسابداری به پورتال سازمانی شما را دارد. در نتیجه ایجاد انواع گزارش کار میتواند روند کار های سازمانی شما را سرعت ببخشد.

رزرواسیون

این ویژگی در طراحی پورتال سازمانی توانایی رزرو اتاق کنفرانس, سالن های نمایش, وقت جلسات با مدیران و موارد دیگر را خواهد داشت.

گردش کار

این ویژگی توانایی ایجاد فرایند های گوناگون با کاربر و کارمند های شما را ایجاد میکند.

تالار گفتگو

یکی از کلیدی ترین کاربردهای پورتال سازمانی این است که به اشخاص مختلف میتوانند در مورد موارد و مسائل گوناگون گفتگو کنند.

Website tariffs and costs

هزینه طراحی پورتال سازمانی

قیمت ها با توجه به ویژگی های درخواستی شما متغیر هستند

پکیج 1
25 روزه
9.500.00

با انتخاب این پکیج امکاناتی بسیاری را دریافت خواهید کرد. مانند: درباره ما, طراحی ریسپانسیو صفحات (قابلیت استفاده در تلفن همراه), برنامه ملاقات با مسئو لین سازمان, بخش ثبت انتقادات و پیشنهادات, آرشیو رویداد ها, ایجاد دستور العمل ها, اطلاعات تماس واحد ها و موارد بسیار دیگر که به نظم دهی کار ها و خدمات شما کمک میکند.

پکیج 2
35 روزه
16.600.000

پکیج دوم در طراحی پورتال سازمانی, نه تنها امکانات کامل پکیج اول را دارد, بلکه مجموعه امکانات کاربردی دیگر را نیز ارائه میکند. مانند: تور مجازی سازمان, بخش مشاوره و تحقیقات, مرکز دانلود ها, مناسبت های تقویمی, رتبه ها و مقام های سازمانی, اخبار, توانایی لینک شدن به پورتال های استانی و موارد بسیار دیگر.

پکیج 3
45 روزه
32.500.000

اگر به دنبال امکانات کامل در طراحی پورتال میگردید, پکیج شماره 3 تمامی امکانات پکیج های 1 و 2 را به اضافه امکاناتی دیگر داراست. امکاناتی که به جزئیات و جوانب گوناگون توجه کرده است. مانند: شفافیت سازمانی, مراحل درخواست و صدور مجوز, ارتباط مستقیم با مدیرکل, گالری ویدئویی, اینفوگرافیک ها, مصوبات, میز خدمات الکترونیکی غیر حضوری, گفتگوی متنی آنلاین و موارد بسیار دیگر.

آخرین نمونه کار ها

برخی از وب‌سایت‌هایی که افتخار طراحی آنها را داشته‌ایم

صادرات خرمای گیلدا
طراحی سایت شرکتی
صادرات خرمای گیلدا
ایران سرباره
طراحی سایت شرکتی
ایران سرباره
تامین سرمایه ملت
طراحی پورتال سازمانی
تامین سرمایه ملت
دادآتش سپاهان
طراحی سایت خدماتی
دادآتش سپاهان

مشاوره رایگان با طراحان ایرانیان

شما با چالش‌هایی برای توسعه کسب و کار خود روبرو هستید. ما راه‌حل‌های مناسبی برای آن‌ها داریم. با ما تماس بگیرید.

مقالات آموزشی

مقالات آموزشی شرکت طراحان ایرانیان در حوزه های طراحی سایت، سئو و بازاریابی آنلاین به صورت رایگان در اختیار شماست.

طراحی سایت بیمه
طراحی سایت بیمه

همه ما برای صرفه جویی در زمان و سرعت بخشیدن به برنامه ها, تمایل داریم از روش آنلاین کار های روزانه خود را انجام دهیم. اولین قدم برای ...

بیشتر
طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

همانطور که میدانید در عصر دیجیتال زندگی میکنیم و بیشتر کار های روزمره ما به صورت آنلاین انجام میشود. امروزه صاحبان کسب و کار برای ارائه خدمات و ...

بیشتر
طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

طرفداران ورزش هر روز بیشتر از روز قبل میشوند. همانطور که میدانید دیگر در دنیای آنلاین زندگی میکنیم و همه به دنبال طراحی سایت, طراحی اپلیکیشن, طراحی پورتال ...

بیشتر
تفاوت UI و UX
تفاوت UI و UX

تا به حال برای شما پیش آمده است که از طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن خوشتان آمده باشد اما پس از ورود به آن کارایی مورد نظرتان را ...

مهسا هاشمی
بیشتر
×